Cigarret electrònic Vape Pen Vape 600 Puff
1.El D59A és un producte nou sota la marca EGQ, amb una caixa de vidre que li encantarà a la gent.
2. Hi ha un sentit del tacte.
Descripció
vape pen vape puff cigarret electrònic
El cigarret electrònic d'un sol ús D59A té una closca cristal·lina que se sent suau i robusta, i la boca està feta de materials de qualitat alimentària, que és net i higiènic.
Amb 2 ml d'e-líquid, cada dispositiu de cigarret electrònic D59A pot produir fins a 600 bufades, donant-vos molt de temps per tastar els seus sabors.
Parlant de sabors, el D15 té 10 sabors diferents per triar i també admet sabors personalitzats, que sens dubte satisfarà les vostres papil·les gustatives.
Simplement traieu el D59A del paquet i inhaleu per activar-lo fàcilment.
Amb tot, amb una varietat d'opcions de sabor i un disseny fàcil d'utilitzar, el cigarret electrònic de cristall d'un sol ús D59A és una opció fantàstica tant per als fumadors nous com per als experimentats.
Els seus detalls són els següents:
| Nicotina | 2% sal de nicotina |
| E líquid | 2 ml de líquid E |
| Puff | 600 bufades per dispositiu |
| Canvia | Control de flux d'aire |
| Bateria | Bateria integrada de 550 mAh |
| Sabor | Es poden triar 10 sabors |
| Caixa de regal | 10 unitats en una caixa de regal |
| Cartró | 400 unitats en un cartró |
| G.W | 16,3 kg |
| MES | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Preguntes:
1.Et pot afectar fer un petó a algú que vaporitza?
Si et fas un petó immediatament després de fumar o vaporitzar, aleshoresSí, és possible transferir-vos alguns productes no desitjats. Similar al fum de segona mà o el vaping. Per evitar qualsevol problema, assegureu-vos que fa temps que no va fumar o vaporitzar o pot utilitzar un col·lutori per eliminar qualsevol subproducte persistent de la seva boca.
2.El vaporitzador taca les dents?
L'ús de productes de tabac, com els cigarrets tradicionals, es coneix comunament per tacar les dents, però es pot dir el mateix dels productes de vaporització que no contenen tabac? La resposta curta ésSí, el vaporització pot tacar-te les dents. Molts cigarrets electrònics contenen nicotina, que és un culpable conegut quan es tracta de la decoloració dental.
3. Pots olorar algú que vaporitza?
Sí!
Si tu o algú altre vapeu a l'interior de la llar o l'oficina, pot crear una forta olor que no només desaparegui amb un ambientador.. Tant els líquids electrònics com el vapor de males herbes alliberen productes químics que s'acumulen a les parets, sostres, catifes, tapisseries, cortines, roba de llit i molt més.
PMF
P: Sou una empresa comercial o fabricant?
R: Som fabricants de cigarrets electrònics, esperem fer el negoci amb vosaltres! Gràcies!
Enviar la consulta
Potser també t'agrada














