Venda calenta 18000 Puffs Vape
1. Equipat amb una potent bateria de 550 mAh, aquest elegant dispositiu té 10 sabors.
2. Però no us deixeu enganyar per la seva mida compacta: l'R72 té capacitats de producció de vapor suaus i satisfactòries.
Descripció
Vape mini cigarret electrònic
Vols una manera fàcil i còmoda de gaudir de la teva experiència de vaporització?
No busqueu més que el cigarret electrònic R72!
Aquest elegant dispositiu és perfecte per vaporitzar mentre et mous, i el seu disseny elegant s'adapta fàcilment a la teva butxaca o bossa.
Però no us deixeu enganyar per la seva mida. L'R77 té una potent bateria de 550 mAh que us permet recarregar-la.
A més, el R77 inclou una pantalla LED que mostra el nivell de la bateria en temps real, cosa que us permet fer un seguiment del vostre ús de vaporització.
No et conformis amb productes menors: tria el cigarret electrònic R72 que ofereix 18.000 bufades per a una experiència de vaporització fàcil i sense preocupacions!
Els seus detalls són els següents:
| Sal de nicotina | 2% sal de nicotina |
| E líquid | 20 ml de líquid E |
| Glopades | 18000 bufades per dispositiu |
| Canvia | Control de flux d'aire |
| Bateria | Bateria integrada de 550 mAh |
| G.W | 28 kg |
| Caixa de regal | 10 unitats en una caixa de regal |
| Cartró | 400 unitats en un cartró |
| MES | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Preguntes:
1.Pots tenir llagues a la boca per vaporitzar?
Se sap que un producte químic utilitzat en el líquid de vaporització anomenat propilenglicol causa sequedat a la boca. La boca seca crònica augmenta el risc de patir malalties de les genives i càriestambé està relacionat amb el mal alè i les úlceres bucals.
2. Per què és difícil respirar després de vaporitzar?
Vaping i crispetes de blat de moro
El diacetil s'afegeix amb freqüència a l'e-líquid aromatitzat per millorar el gust.La inhalació de diacetil provoca inflamació i pot provocar cicatrius permanents a les branques més petites de les vies respiratòries (pulmó de crispetes de blat de moro) que dificulta la respiració.. El pulmó de crispetes de blat de moro no té cap tractament durador.
3.Com puc saber si els meus pulmons estan danyats per vaporitzar?
EVALI és una malaltia pulmonar inflamatòria greu que sovint requereix hospitalització. Les causes poden incloure certs productes químics en els productes de vaporització.Els símptomes generalment afecten la respiració, però també poden causar problemes abdominals, febre i calfreds.
PMF
P: Sou una empresa comercial o fabricant?
R: Som fabricants de cigarrets electrònics, esperem fer el negoci amb vosaltres! Gràcies!
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: Normalment acceptem el pagament per T/T o L/C. Pagueu el 50% per avançat, començarem la producció, després de pagar el saldo, enviarem.
Enviar la consulta
Potser també t'agrada














