Cigarret electrònic amb 10.000 bufades
1.L'R62 no és només un cigarret electrònic normal, ve amb una potent bateria de 550 mAh que proporciona una quantitat considerable de fum, fins a 10.000 bufades, el que el fa adequat tant per a ús personal com social.
2.A part de les seves impressionants especificacions, l'R62 també és un producte elegant que és perfecte per als usuaris conscients de la moda que volen fer una declaració a la seva vida quotidiana.
Descripció
Cigarret electrònic d'un sol ús 10000 bufades Vape
Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. llança el cigarret electrònic de vapor d'un sol ús R62, que és un cigarret electrònic d'alta potència que pot arribar fins a 10,000bufades.
Aquest potent cigarret de vapor té una sòlida bateria recarregable de 550 mAh.
Tant si voleu vaporitzar ràpidament com si voleu vaporitzar durant molt de temps, el R62 pot satisfer les vostres necessitats.
L'R62 és elegant, portàtil i fàcil d'utilitzar. Amb el seu sistema d'activació d'un sol botó, podeu gaudir d'una experiència de vaporització suau i satisfactòria immediatament.
Confieu en nosaltres, un cop ho proveu, no tornareu a utilitzar el vell cigarret electrònic.
Els seus detalls són els següents:
| Sal de nicotina | 2% sal de nicotina |
| E líquid | 20 ml de líquid E |
| Buf | 10.000 bufades per dispositiu |
| Bateria | Bateria integrada de 650 mAh |
| Sabor | Es poden triar 10 sabors |
| Caixa de regal | 10 unitats en una caixa de regal |
| Cartró | 400 unitats en un cartró |
| De pagament | Bateria recarregable |
| G.W | 28 kg |
| MES | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Preguntes:
1.És saludable utilitzar el vaporitzador?
La inhalació de productes químics nocius pot causar danys pulmonars irreversibles i malalties pulmonars. El gener de 2018, les Acadèmies Nacionals de Ciència, Enginyeria i Medicina1va publicar un informe d'estudi de consens que va revisar més de 800 estudis diferents. Aquest informe deixava clar:l'ús de cigarrets electrònics comporta riscos per a la salut.
2.Els vapors són dolents que fumar?
Vaping no fa prou temps per conèixer els riscos de l'ús a llarg termini. Mentrevaporitzar és substancialment menys nociu que fumar, és poc probable que sigui totalment inofensiu. L'opció més saludable és no fumar ni vaporitzar. Per tant, si vapeu per deixar de fumar, també hauríeu d'intentar deixar de fumar.
3. Els nens de 12 anys poden vaporitzar sense nicotina?
Els nens no haurien de vaporitzar mai. El nombre de nens que utilitzen vapors s'ha triplicat en els últims tres anys, i la major part d'aquest augment ha estat impulsat pels articles d'un sol ús. L'evidència és clara que els vapors no han de ser utilitzats ni dirigits als nens, a causa del risc i dels danys desconeguts que implica.
Preguntes freqüents
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: Normalment acceptem el pagament per T/T o L/C. Pagueu el 50% per avançat, començarem la producció, després de pagar el saldo, enviarem.
P: Quant de temps és el vostre termini de lliurament?
R: Si els productes estan en estoc, generalment 1-5 dies. Si no hi ha existències, es determina en funció de la quantitat i normalment triguen 1-2 setmanes.
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: Normalment acceptem el pagament per T/T o L/C. Pagueu el 50% per avançat, començarem la producció, després de pagar el saldo, enviarem.
Q:Quan sol rebre una resposta?
Totes les consultes es processaran en un termini de 24 hores.
Enviar la consulta
Potser també t'agrada













