2% Nic cigarret
El cigarret electrònic d'un sol ús 1.COO7 és un cigarret electrònic d'un sol ús que entra al camp dels cigarrets electrònics.
2.C007 té un líquid per a cigarrets electrònics de 5,5 ml, que conté un 2% de sal de nicotina.
Descripció
2% Nic cigarret
El cigarret electrònic d'un sol ús COO7, el 2% Nic Cigarette, és un cigarret electrònic d'un sol ús que entra al camp dels cigarrets electrònics.
Una gamma dedicada per a qualsevol usuari de narguiles i qualsevol persona que gaudeixi d'un sabor afruitat i fumat.
Estem encantats d'oferir-vos un servei únic de 2000 cops de C007!
C007, el 2% de cigarret Nic, té un líquid de cigarret electrònic de 5,5 ml, que conté un 2% de sal de nicotina, que es pot dir que és un cigarret electrònic d'un sol ús relativament sòlid. Pel que fa a aquest cigarret electrònic, pot proporcionar 2000 bufades.
El cigarret electrònic d'un sol ús C007, el 2% Nic Cigarette, té una bateria de 1000 mAh, relativament parlant, això és suficient, suficient perquè puguem utilitzar completament 5,5 ml de líquid de cigarret electrònic sense malgastar-lo.
El cigarret electrònic d'un sol ús C007, el 2% Nic Cigarette, té un sistema de control del flux d'aire, és a dir, és un interruptor pneumàtic.
Només cal inspirar per engegar la màquina i aconseguir el cigarret electrònic que volem. Convenient i durador.
Benvinguts clients nous i antics que vinguin a comprar! ! !
Els seus detalls són els següents:
| Nicotina | 2% sal de nicotina |
| E líquid | 5,5 ml de líquid E |
| Puff | 2000 bufades per dispositiu |
| Canvia | Control de flux d'aire |
| Bateria | Capacitat de la bateria 1000 mAH |
| Sabor | Es poden triar 10 sabors |
| Caixa de regal | 10 unitats en una caixa de regal |
| Cartró | 400 unitats en un cartró |
| G.W | 21 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Preguntes:
1.Quants cops d'un vape equivalen a un cigarret?
Quan fem una mitjana de bufades, això significa que hauríeu de prendre 500 vapors per obtenir tanta nicotina com d'un cigarret. Aquesta és una gran diferència en la ingesta de nicotina! Tingueu en compte que alguns e-líquids tenen nivells més baixos de nicotina.
2.Quantes bufades d'un vaporitzador hauríeu de fer?
No hi ha una veritable "normalitat" i està bé prendre unes quantes bufades al dia. La ingesta diària acceptable de nicotina varia segons l'estil de vida i els factors biològics.
3.Quin vape té la nicotina més baixa?
3 mg de nicotina: aquest és el nivell més baix de nicotina que podeu obtenir en líquid (tret que la barregeu vosaltres mateixos amb una mica de 0 mg per diluir-la). Sovint, aquest és el pas final ideal per a les persones que han deixat de fumar que han reduït la seva ingesta a gairebé res.
PMF
P: Sou una empresa comercial o fabricant?
R: Som fabricants de cigarrets electrònics, esperem fer el negoci amb vosaltres! Gràcies!
P: Quan sol rebre una resposta?
R: Totes les consultes es processaran en un termini de 24 hores.
P: Què fer amb el retorn?
R: No acceptem devolucions si no hi ha cap problema amb el producte.
Si és a causa del producte, oferirem suport tècnic i el servei postvenda corresponent.
Enviar la consulta
Potser també t'agrada













