Bolígraf de cigarret electrònic d'un sol ús de 650 mAh
1. El cigarret electrònic d'un sol ús C010 és com el pintallavis que utilitzen sovint les noies? Ara que la societat és cada cop més igualitària, és molt habitual que les dones fumin.
2. El disseny aerodinàmic del C010 és fàcil d'utilitzar i portar amb vostè.
Descripció
vape
El cigarret electrònic d'un sol ús C010 pot proporcionar 3,000 bufades.
I el cigarret electrònic d'un sol ús C010 té una varietat de sabors atractius.
Tant si es tracta de sabor de poma, sabor de raïm, sabor de plàtan o sabor de maduixa.
Ho podem proporcionar.
A més, també s'admeten sabors personalitzats.
Comença a utilitzar el cigarret electrònic d'un sol ús C010 i experimenta un nou tipus de diversió amb el cigarret electrònic!
Els detalls són els següents:
| Sal de nicotina | 2% de nicotina |
| E líquid | 8 ml |
| Puffs | 3000 bufades per dispositiu |
| Canvia | Control de flux d'aire |
| Bateria | Bateria integrada de 650 mAh |
| Sabors | Es poden triar 10 sabors |
| Caixa de regal | 10 unitats en una caixa de regal |
| Cartró | 400 unitats en un cartró |
| GW | 16,5 kg |
| MEAS |
55*28*29.5 |
Preguntes:
1. Puc deixar un vaporitzador d'un sol ús al meu equip de mà?
Absolutament, pots! De fet, es recomana emmagatzemar els vaporitzadors d'un sol ús a l'equipatge de mà o mantenir-los a sobre. El motiu principal d'aquesta recomanació són les bateries d'ions de liti que hi ha al seu interior. Aquestes bateries poden suposar un risc d'incendi, cosa que passaria desapercebuda a la bodega de càrrega.
2.Com s'eliminen els residus de vaporització?
No heu de posar els vaporitzadors, d'un sol ús o recarregables a la paperera general de residus o reciclatge. Si esteu a casa, haureu de guardar-los en un recipient a part ideixeu-los a una paperera de RAEE al vostre centre de reciclatge de residus domèstics local. Alternativament, proveu una botiga de vaporització, ja que probablement tindran contenidors dedicats.
3.Quin és el vaporizador més venut?
Les marques de vaporitzadores més populars el 2024 inclouenGeek Bar, SMOK, Raz, Ijoy i Lost Mary. Cada marca ofereix productes únics que s'adapten a diferents preferències i necessitats, cosa que els converteix en els preferits entre els vapers.
Preguntes freqüents
P: Sou una empresa comercial o fabricant?
R: Som fabricants de cigarrets electrònics, esperem fer el negoci amb vosaltres! Gràcies!
P: Proporcioneu mostres? és gratuït o extra?
R: Oferim mostres gratuïtes als nostres clients. Si la mostra s'ha de personalitzar, cobrarem la tarifa corresponent.
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: Normalment acceptem el pagament per T/T o L/C. Pagueu el 50% per avançat, començarem la producció, després de pagar el saldo, enviarem.
P: Què fer amb el retorn?
R: No acceptem devolucions si no hi ha cap problema amb el producte.
Si és a causa del producte, oferirem suport tècnic i el servei postvenda corresponent.
Enviar la consulta
Potser també t'agrada














