Caixa Vape Bolígraf
1.El YY26 és una de les versions més intel·ligents i compactes d'Elenbar.
2. Tenint en compte la comoditat i l'estil, segur que serà una addició digna a la vostra col·lecció.
Descripció
Box Vape Pen
Si sou un entusiasta dels cigarrets electrònics, el YY26 d'Elenbar és una cosa que podeu considerar.
Dissenyat tenint en compte la comoditat i l'estil, aquest bolígraf elegant i compacte per a cigarrets electrònics és un imprescindible a la vostra col·lecció.
El kit YY26 inclou un dipòsit d'ompliment superior de 3 ml, una bateria recarregable de 1000 mAh i un port de càrrega USB.
Amb 80 watts de potència variable, aquest dispositiu és molt popular.
Una de les característiques destacades del bolígraf per a cigarrets electrònics YY26 és la seva capacitat de càrrega ràpida i la protecció antifuites millorada.
Fabricat amb aliatge d'alumini d'alta qualitat, aquest cigarret electrònic és durador i resistent al desgast.
El disseny elegant i modern és alhora pràctic i de moda, i és un plaer absolut utilitzar-lo.
Tant si sou un entusiasta dels cigarrets electrònics experimentat com si només comenceu, el cigarret electrònic de caixa YY26 pot satisfer les vostres necessitats.
Els seus detalls són els següents:
| Watts | 80W el dispositiu de bateria |
| E líquid | El Cartomizer, ompliu el líquid electrònic quan s'aprofiti |
| paquet | Un manual. Un cable usb |
| Color | negre, vermell, plata, groc i blau |
| Bateria | 1000 mAh |
| Pes nu de la màquina | 188g |
| Cartró | 100 unitats per cartró |
| G.W | 31,5 kg |
| Mida del cartró | 55 * 42 * 28 cm |
Preguntes:
1.En què és diferent el vapor del fum?
La definició curta de vapor és "una substància gasosa diferent del líquid o sòlid". La diferència és que el material evaporat només es troba en forma gasosa, a diferència del fum, que conté una àmplia gamma d'hidrocarburs i compostos parcialment descompostos.
2.Per què fumar és pitjor que vaporitzar?
En general, fumar es considera més nociu perquè el producte es crema i el fum s'inhala als pulmons. Però vam trobar que l'escalfament de la solució de vapor i la inhalació del vapor als pulmons van causar danys similars i una capacitat reduïda per combatre la infecció.
3.Un vaporitzador és fum o vapor?
Vaping simula el tabaquisme. Els dispositius de vaporització que funcionen amb piles produeixen un aerosol que sembla vapor d'aigua però que conté nicotina, aromes i més de 30 productes químics més. L'aerosol s'inhala als pulmons, on la nicotina i els productes químics entren al torrent sanguini.
PMF
P: Proporcioneu mostres? és gratuït o extra?
R: Oferim mostres gratuïtes als nostres clients. Si la mostra s'ha de personalitzar, cobrarem la tarifa corresponent.
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: Normalment acceptem el pagament per T/T o L/C. Pagueu el 50% per avançat, començarem la producció, després de pagar el saldo, enviarem.
P: Què fer amb el retorn?
R: No acceptem devolucions si no hi ha cap problema amb el producte.
Si és a causa del producte, oferirem suport tècnic i el servei postvenda corresponent.
Enviar la consulta
Potser també t'agrada






















