120w marca EGQ
1.YY28 estan fets de carcassa d'aliatge d'alumini i tenen una pantalla LCD, que pot veure fàcilment informació com ara voltatge, resistència, potència, etc.
2.El disseny i l'ús de YY28 són senzills, potser només si els clients obtenen el producte real, poden entendre fàcilment com utilitzar-lo.
Descripció
120w marca EGQ
YY26, YY27, YY28 són el mateix tipus de productes, tots ells fets de carcassa d'aliatge d'alumini i amb pantalla LCD, que pot veure fàcilment informació com ara voltatge, resistència, potència, etc. És convenient per als usuaris utilitzar i mantenir l'equip.
Ara del que vull parlar és YY28, la marca EGQ de 120w, i el disseny i l'ús de YY28 són senzills, potser només si els clients obtenen el producte real, poden entendre fàcilment com utilitzar-lo. La funció de càrrega, la funció de recàrrega de combustible, així com l'aplicació tècnica del xip, la visualització de la pantalla LCD, etc., es pot dir que són clares d'un cop d'ull.
YY28, la marca EGQ de 120 w, és resistent a les caigudes i duradora, plena d'encant. En alguns casos, poden ser bons socis dels clients. Una parella que pot estar al teu costat durant molt de temps.
YY28, la marca EGQ de 120 w, utilitza molta tecnologia, la tecnologia de xips és la més destacada, amb funcions ajustables. Ens pot ajudar a triar la potència que ens convé, o la potència i la tensió que necessitem. Això us permet ajustar el fum que vulgueu en qualsevol moment. Després de tot, ja saps com vols tastar.
Aquí, clients nous i antics poden consultar, gràcies!
Els seus detalls són els següents:
| Watts | 120W el dispositiu de bateria |
| E líquid | El cartomitzador omple el líquid electrònic quan s'esgota |
| paquet | Un manual. Un cable usb. |
| Color | negre, vermell, plata, groc i blau |
| Bateria | 1600 mAh |
| Pes nu de la màquina | 188g |
| Cartró | 100 unitats per cartró |
| G.W | 31,5 kg |
| Mida del cartró | 55*42*28 cm |
Preguntes:
1.Què són els cigarrets electrònics?
Els cigarrets electrònics són dispositius que funcionen amb bateries que les persones utilitzen per escalfar un líquid en un vapor inhalable. També es coneixen com a cigarrets electrònics, cigarrets electrònics o cigarrets electrònics.
2.Els cigarrets electrònics són perjudicials?
En comparació amb els cigarrets, els cigarrets electrònics no són inofensius. Pot contenir substàncies nocives i potencialment nocives, com ara nicotina, metalls pesants com el plom, compostos orgànics volàtils i carcinògens.
3.Què es considera un cigarret electrònic?
Dispositius que tenen la forma d'un cigarret, un cigar o un bolígraf però que no contenen tabac. Utilitza piles i conté una solució de nicotina, aromatitzants i altres productes químics, alguns dels quals poden ser nocius.







Preguntes freqüents
P: Sou una empresa comercial o fabricant?
R: Som fabricants de cigarrets electrònics, esperem fer el negoci amb vosaltres! Gràcies!
P: Quines són les vostres condicions de pagament?
R: Normalment acceptem el pagament per T/T o L/C. Pagueu el 50% per avançat, començarem la producció, després de pagar el saldo, enviarem.
P: Quan sol rebre una resposta?
R: Totes les consultes es processaran en un termini de 24 hores.
Enviar la consulta
Potser també t'agrada













